TCDD ve DSİ Mülakatsız Memur Alımı Yapacak

TCDD ve DSİ Mülakatsız Memur Alımı Yapacak! KPSS 2019/1 Tercih Tarihi

Gündem

TCDD ve DSİ en az lise mezunu adayları arasından mülakatsız memur alımı yapacak. Merkezi atama KPSS tercih tarihleri belli oldu. Hangi kadrolarda memur alımı yapılacak? Tercih hangi tarihte yapılacak. Tüm detaylarıyla…

TCDD ve DSİ kamu kurumlarında çalışacak en az lise mezunu adayları arasından merkezi memur ataması yapılacak. 2019 yılının ilk memur atamaları için adaylar heyecanla tercih günlerini beklerken hangi kadrolarda alım olacak, tercihler ne zaman yapılacak bütün detayları sizler için hazırladık.

TCDD MEMUR ALIMI KADROLARI

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü, KPSS 2019/1 kapsamında 2019 yılının ilk ataması ile en az lise mezunu adaylarının arasından memur ve personel alımı yapacak. Atamalar merkezi olarak sistem tarafından atanacak bu şekilde mülakat olmadan adaylar atanabilecek. Atama KPSS puanı yüksek olan adayların ataması yapılacak.

TCDD, KPSS 2019/1 kapsamında lise mezunu adaylar arasından vagon teknisyeni, ön lisans mezunu adaylar arasından Kondoktör Tekniker, Memur, Sürveyan ve Hareket Memuru , Lisans mezunları arasından mühendis, Avukat, Memur, Mütercim, Mimar, İstatistikçi kadrolarına alımları yapılacak.

DSİ MEMUR ALIMI KADROLARI

Devlet ve Su İşleri Müdürlüğü, KPSS 2019/1 kapsamında memur alımı için duyurular gelecek. En az ön lisans mezunu adayları arasından KPSS 2019/1 kapsamında memur alımları ve mühendis alımları yapılacak.

KPSS TERCİHLERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

KPSS 2019/1 tercihleri 9 ile 18 Temmuz tarihleri arasında osym.gov.tr resmi ÖSYM sitesinde yapılacak.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir